Даниел Крег турка празна количка низ Њујорк

Папаарците го забележаа Даниел Крег (53) во средата како турка празна количка на тротоарот. Неговата двегодишна ќерка изгледа не беше со него.

Ѕвездата на „Не е време за умирање“, кој е исто така татко на Ела (29), се бори со есенското студенило во Њујорк со темносино палто, капа и темни очила за сонце.

Минатиот месец Крег повторно се соедини со својот колега од No Time to Die, Рами Малек, за скеч во живо во „Сатрдеј најт лајф“, а ѕвездата од „Боемска рапсодија“ беше домаќин на саботното вечерно шоу.

Во урнебесниот скеч холивудскиот ветеринар се натпреваруваше со колегите Рами Малек и Кенан Томпсон во улога на починатиот пејач Принс.

Текстот Даниел Крег турка празна количка низ Њујорк е превземен од МАКФАКС.