Меган Фокс и Машинган Кели во роматично бегство во Грција

Актерката и раперот не престануваат јавно да покажуваат љубов откако нивната врска започна минатата пролет.

А минатиот викенд, Меган Фокс и Машинган Кели ја однесоа својата љубов на нова територија. Тие беа видени во Грција, во романтично бегство од реалноста.

35-годишната актерка од Jennifer’s Body и 31-годишниот пејач (Bloody Valentine) уживаат во медитеранскиот воздух додека се шетаат низ градот пред да влезат во кафуле.

Парот има лежерен, ретро изглед за време на патувањето.

Текстот Меган Фокс и Машинган Кели во роматично бегство во Грција е превземен од МАКФАКС.