Анџелина Џоли на дневна прошетка со ќерката Вивиен

Анџелина Џоли и ќерка ѝ Вивиен беа забележани во шопинг-цетарот Grove во Лос Анџелес во понеделникот.

Анџелина (46) и Вивиен (13) одеа рака под рака додека влегуваа во разни продавници во луксузниот трговски центар.

Ѕвездата на „Турист“ на себе има светлосива блуза со копчиња и беж здолниште.

Текстот Анџелина Џоли на дневна прошетка со ќерката Вивиен е превземен од МАКФАКС.