Бен Афлек и Џенифер Лопез си разменуваат нежности на аеродром

Бен Афлек и Џенифер Лопез не можеа да ги држат рацете подалеку еден од друг пред да се качат на приватен лет од Лос Анџелес во саботата попладне.

Папараците ги забележаа додека споделуваат страствен бакнеж, завиткани во прегратка. Фотографии од среќната двојка на кои вљубено се гледаат во очи веднаш се појавија на насловните страници на таблоидите.

Додека пилотот на 52-годишната ѕвезда чека да ја завршат сесијата на искажување љубов, таа цврсто се држи за Афлек.

Текстот Бен Афлек и Џенифер Лопез си разменуваат нежности на аеродром е превземен од МАКФАКС.